O nás

PROFPARTS je firmou s několikaletou zkušeností na polském trhu. Hlavním oborem působnosti firmy je prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu ke stavebním strojům značek CASE a NEW HOLLAND. Navíc poskytujeme i servisní a poradenské služby v této oblasti.

Firma PROFPARTS si je dobře vědoma toho, jak důležitá je spokojenost a důvěra našich zákazníků. Proto od samého začátku našeho působení klademe důraz na profesionalitu našich služeb v nejširším významu tohoto pojmu. Naši obchodníci jsou odborníky s velkými zkušenostmi a znalostmi v oboru stavebních strojů. Naše nabídky jsou vždy precizně přizpůsobeny na míru našim klientům. Poskytování služeb nejvyšší kvality je základem strategie firmy PROFPARTS.

about-1

Je pro nás velmi důležité vytvoření a udržování stálé a dlouhodobé spolupráce s našimi dodavateli a subdodavateli. Díky vzájemné důvěře a partnerským vztahům můžeme vzájemně efektivně komunikovat, společně zlepšovat kvalitu naších výrobků a služeb, nabízet individuální ceny, zkrátit dobu realizace zakázek na minimum a společně vyvíjet naše produkty, abychom upevnili pozici naší firmy na trhu vůči konkurenci.

Nabídka firmy PROFPARTS směřuje k jednotlivým zákazníkům, opravárenským dílnám a firmám zabývajícím se další distribucí. Věříme, že společně s Vámi, našimi stávajícími zákazníky i budoucími partnery se budeme dále rozvíjet a růst, a společně dosáhneme úspěchů na trhu v oblasti pracovních strojů.

Máme kamennou prodejnu, provozujeme však i zásilkovou službu, kterou zajišťuje společnost K-EX.

Repasování náprav

  • Regeneracja mostów napędowych
  • Opravy motorů
  • Repasování a vložkování pohybových mechanismů (repasování ramen, přední lžíce, zadní lžíce, vložkování koníka),
  • Opravy turbodmychadel
  • Repasování chladičů
  • Repasování vstřikovacích čerpadel
  • Opravy startérů a alternátorů
  • Repasování hydraulických válců
SPOLUPRÁCE

Firma PROFPARTS si je vědoma potřeb našich klientů a proto ve všech odvětvích naší působnosti usilujeme o dokonalost. Uvědomujeme si, že potřeby našich klientů jsou také našimi potřebami. Proto se snažíme poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Neustálé monitorování trhu a zpětná vazba od našich klientů jsou pro nás důležitým zdrojem cenných poznatků. Díky tomu můžeme rychle, efektivně a včas reagovat na potřeby našich zákazníků.

U nás v PROFPARTS víme, že vytváření a udržování vřelých vztahů se zákazníky a dodavateli je neodmyslitelnou součástí vzájemné spolupráce. Důvěryhodnost firmy je na trhu se stavebními stroji nutnou vlastností. Spokojenost našich zákazníků, spolupracovníků a dodavatelů a jejich pozitivní reference jsou základem našeho trvalého růstu a ukazatelem směru dalšího rozvoje naší firmy. Věříme, že dokážeme naplnit Vaše očekávání!

Těšíme se na spolupráci.

Ke stažení:
PROFPARTS – OBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRODEJE A POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB

NÍZKÉ CENY

Od samého začátku našeho působení se v PROFPARTS zaměřujeme na vybudování konkurenceschopné pozice na trhu s náhradními díly CASE, NEW HOLLAND, CARRARO. Díky stálé pozici, mnohaletým zkušenostem, průběžné a vřelé vzájemné spolupráci s našimi dodavateli můžeme naším zákazníkům nabízet velmi zajímavé ceny. Spolupracujeme výhradně s dodavateli splňujícími naše požadavky na vysokou kvalitu dodávaného zboží a služeb.

Navíc spolupracujeme přímo s výrobci podsestav a celků, a díky tomu se vyhýbáme překupníkům, jejichž marže mnohdy značně převyšují skutečnou cenu daného produktu. Naši zákazníci nejsou zatíženi dodatečnými poplatky za balení a expedici. Mnoho firem už díky tomu může nabízet nižší ceny, a to je to, k čemu v PROFPARTS spějeme – nejnižší možné ceny.

Kvalita

Firma PROFPARTS nejvíce pozornosti věnuje dvěma zásadním faktorům.

Za prvé je to Klientský servis. Naši obchodníci obětavě a cílevědomě budují dlouhodobé vztahy s našimi klienty. Odborně Vám poradí v jakékoli fázi objednávky a prodeje, ale také Vám rádi poskytnou servis i po uzavření Vaši zakázky.

Druhým faktorem je kvalita. Velmi dobře si uvědomujeme, jak důležitá je kvalita a bezchybnost poskytovaných služeb a produktů. Z tohoto důvodu si pečlivě vybíráme naše obchodní partnery a dodavatelské firmy. Vaše bezpečí a pohodlí v průběhu provozování Vašich strojů jsou pro nás prioritou. Dodávané zboží prochází přísnými kontrolami kvality, protože díky spolehlivým službám a vysoké kvalitě nabízených produktů získáváme Vaši důvěru.

Servis stavebních strojů

Náhradní díly stavebních strojů

Repasování a opravy